New Aliquot – nová deska 2024

Milí přátelé. Po 5 letech pro Vás chystáme s mou kapelou New Aliquot naši druhou desku. Přivedli jsme na svět nový, z většiny autorský repertoár, který poctivě, ale s citem testujeme na divácích. Jeho nejlepší kousky ještě mírně orestujeme ve výhni nahrávacího studia, dobře zamícháme, zaprášíme masteringem a počátkem dubna budeme servírovat.

 

Že se Vám začaly sbíhat sliny? Máme dobrou zprávu! Chystané album Keep Going si můžete objednat v rámci crowdfundingové kampaně a tím mu pomoci na svět. Každý špás totiž něco stojí a my chceme vědět, že o něj svět stojí. Dokonce si myslíme, že natočíme lepší desku při vědomí, že tenhle tón potěší Dášu a tamten zase Vášu – tedy že točíme pro konkrétní fanoušky. Pro VÁS!

 

Můžete si vybrat, jestli chcete album v digitální formě nebo Vám pošleme CD s autogramy – to snad potěší, i pokud už nemáte do čeho cédéčko vložit. Nebo si vyberte balíček 3 CD – jedno pro Vás, další pro přátele. A jestli Vám to stále přijde neosobní, oslavte vydání desky s námi! Pro skalní fanoušky totiž chystáme Víkend s New Aliquot. Na programu je workshop na téma vzniku alba od A do Z, promítání videí ze zákulisí příprav, individuální nástrojové lekce, společný výlet, koncert a spousta jamování.

 

Tohle je náš akční plán místo abstraktních novoročních předsevzetí. Půjdete do toho s námi? 🤩 Pomůže i sdílení této zprávy s Vašimi přáteli 😉

 

Více na našem webu: https://newaliquot.com/keep-going/

 

A ještě pár písní, které se na desce objeví. Kdybyste je chtěli slyšet naživo, srdečně zveme na nejbližší koncerty: 18. 1. Plzeň, 19. 1. Praha, 20. 1. Litoměřice. Podrobnosti zde.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..