Kytarové večírky

Na jaře letošního roku jsem vyrazil do několika měst a s pomocí kamarádů uspořádal pár akcí, které v rámci jednoho večera kombinují povídání pro muzikanty (workshop), koncert a jam session. Každý z těch večírků mě bavil a doufám, že se mi takto podaří poznat místní muzikanty i v dalších končinách našich zemí. Chtěli byste kytarový večírek udělat i u vás? Dejte mi vědět.

Ondra nabízí unikátní formát dílna-koncert-jam session, ve kterém kytaristé a kytaristky mohou nahlédnout do kuchyně kolegy – mistra, na koncertě si i se svými drahými polovičkami potvrdit, že opravdu sledují špičkového muzikanta, který umí hrát zpívat i bavit, a následně si s ním můžou zahrát. Pro leckoho to může být splněný sen a zážitek na celý život.

Petr Brandejs, předseda Bluegrassové asociace ČR a banjista

Keď nám prišiel newsletter od Ondra, že je možné zorganizovať gitarový večer spojený s jeho prednáškou, koncertom a JAM párty, neváhali sme ani chvíľu a túto skvelú možnosť využili. Nezostali sme ale iba pri tom, jeho vzácnu návštevu sme chceli využiť naplno a zapojiť aj jeho vynikajúce učiteľské schopnosti na band coaching aj individuálne lekcie. Večer dopadol nad očakávania, prišlo množstvo ľudí, výborne sme sa zabavili a skutočne naplno si užili prítomnosť kamarátov – bluegrassákov. Určite v týchto akciách budeme pravidelne pokračovať, tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Peter Mazúr sr., Peter Mazúr jr.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.