Nabídka spolupráce

Rád vyhledávám a vítám každou možnost oboustranně prospěšné spolupráce s lidmi a institucemi na různých úrovních a s různými zájmy v oblasti hudby. Ať se naše spolupráce v následujících oblastech bude týkat čehokoliv, můžete očekávat profesionální přístup, pohotovou komunikaci a vstřícné jednání. V případě Vašeho zájmu mne neváhejte nezávazně kontaktovat.

 


Hudební program

Jste pořadatel hudebního festivalu nebo plánujete jednorázovou akci, pro kterou hledáte hudební doprovod? Sám nebo s některou ze svých hudebních seskupení jsem schopen zajistit kvalitní produkci v žánrových oblastech folk, country, bluegrass, swing, jazz, irská hudba apod. včetně vlastního ozvučení menších a středně velkých prostor. Hudební ukázky zde.

6

aktuálních hudebních projektů

760+

odehraných vystoupení


Hostující hudebník

Sháníte pro svůj hudební projekt (CD, DVD, demo nahrávka, koncert, turné, atd.) hráče na kytaru (akustickou i elektrickou), baskytaru, kontrabas, housle nebo mandolínu? Od dětství aktivně vystupuji v různých formacích, jsem zvyklý se rychle ale komplexně naučit nový repertoár, přizpůsobit se novým podmínkám, nedělá mi problém improvizace ani hra z listu. Zde je moje diskografie a biografie.

14

dosavadních hudebních projektů

45+

dalších hudebních spoluprací

„I have had the privilege of playing with Ondra a few times now over the last few years, and it is always a great experience. His professionalism, skill on multiple instruments, and ability to play many different genres and stylings makes him a top choice for anyone looking for a band mate or stand in musician. It is always a pleasure getting to perform with him, and I look forward to being able to do more with him in the future!“

Cia Cherryholmes, CO, USA
5-time Grammy nominated singer & songwriter, Songs Of The Fall


Výuka

Od roku 2004 se soustavně věnuji výuce hry na hudební nástroje a hudební teorie, kapelnímu koučingu, přípravě výukových materiálů a organizování workshopů. O možnostech a formě výuky, kterou nabízím, se dočtete zde.

70+

dílen a workshopů

4

výukové publikace

50+

online výukových videí

Ondra did by now two private bluegrass workshops over a weekend with two bands in my home in Ehingen, South Germany. The preparation and realization of the courses were done very well. In advance, we arranged which songs and main points we want to work on. He sent us the workshop material beforehand so we had time to practise the stuff prior to the workshop. Because Ondra is so sympathetic and always so encouraging, we did the workshops in an constant jolly and relaxed mood. We especially worked on harmony singing, song arrangement and improvement of the bluegrass rhythm. In each point he was a brilliant teacher with a lot of great new ideas. He speaks perfect English and has a basic knowledge of the German language as well, so the communication was no problem at all. After those workshops we separated as friends and will certainly meet again on one of his concerts in the South of Germany or on a new workshop.

Engelbert Häbe, Ehingen, Germany

… Zvlášť bych vyzvedl velmi poctivou přípravu Ondry na kurz. Dal si opravdu záležet při tvorbě studijních materiálů, navíc má vrozený pedagogický talent, takže i teorie byla velmi dobře stravitelná. Také asi proto, že jsme se zabývali zcela konkrétními problémy, které souvisí s hraním country (zejména v oblasti harmonie) Největší přínos – hra pravou rukou, vlastní tvorba sólových pasáží.

Zdeněk Tejkl, ČR
účastník houslové dílny „Jesenický shuffle“


Hudební transkripce

Mám mnoho zkušeností se zápisem hudebního materiálu z různých žánrů do not a tabulatur, nabízím také pomoc s přípravou Vašich vlastních partů (sóla, doprovod, mezihry, atp.) nebo vícehlasých vokálů. Více informací a portfolio zde.

770+

originálních tabulatur a notových zápisů

90+

transkripcí na objednávku

Have had 5 groups of bass transcription requests completed with Ondra, with all being completed fast as well as 100% accurate! If there were any questions about any of the bass transcriptions, I got a prompt response with no hassles or issues dealing with them. Am now on the next set of bass transcriptions, and are moving along nicely in a very positive direction! Have had over 40 bass transcriptions completed with an affordable price and a very readable and usable bass score created! Thanks again.  

Sherry Beaudoin, MI, USA


Studio

Pro účely svých hudebních projektů, výuky nebo hostování na jiných hudebních projektech využívám možností svého domácího mobilního studia. Nabízím jeho služby včetně svých zkušeností také Vám a Vašim hudebním projektům. Více informací zde.

„Ondru jsme oslovili pro natáčení promo videa pro náš hudební projekt Christmas friends. Spolupráce byla opravdu úžasná od přípravy natáčení až po postprodukci. Vedle jeho profesionality bychom vyzdvihli pohotovou komunikaci, celkovou flexibilitu, rychlost a v neposlední řadě také lidský přístup. S výsledkem jsme opravdu moc spokojení. Takže Vy, kdo Ondru znáte pouze jako špičkového instrumentalistu, rozhodně jej neváhejte oslovit také pro natáčení v rámci svých hudebních aktivit. Rozhodně neprohloupíte :-)“

Adam Farana, Christmas Friends


Ondra-110
Photo: Veronika Dvořáková