(Čeština) Měsíční muzikantská výzva

Sorry, this entry is only available in Czech.

2 thoughts on “(Čeština) Měsíční muzikantská výzva”

 1. Co tě podle tebe nejvíce brzdí v rozvoji?
  Bohužel musím souhlasit s Křesťanem, více talentu.

  Skoro polovina lidí uvedla absenci pravidelného režimu nebo nedostatek času jako hlavní věc, která je brzdí v rozvoji. Nedostatek materiálu naopak pociťuje jen několik lidí. Docela by mě zajímalo, jak by tahle statistika vyšla třeba před 40 lety. To jsem ještě nebyl na světě, ale mám za to, že tehdy bylo obecně informací mnohem méně, ale o to víc bylo času se jim věnovat.

  Ano, výukový materiál nebyl žádný, hraní palcem levé ruky zakázáno ( Jiří Jirmal), ale nedostatek času či absence pravidelného režimu je dnes i tehdy zažitou mantrou a berličkou pro výmluvu.
  Hlavní nepřítel rozvoje: vrozená lenost, prokrastinace, televize, kouření a nadměrné pití alkoholických nápojů, místo mozku stočený pohlavní úd.
  Mně chybí vyřešit už jen tu televizi a trochu mám teď ke stáru sklony k prokrastinaci.

  Chápu, že ve dvaceti je dost těžké moji poslední položku v seznamu akceptovat.
  Lubomír Kozlíček

  Reply
  • Díky Lubomíre, je v tom, co říkáš, kus pravdy. Myslím, že jsme všichni líní. U některých je to příčina prokrastinace, u jiných zase podnět k práci na “zlepšovácích svého života” 🙂 A ohledně talentu – sám jsi mi posílal toho Mühlfeita a mluví o tom i Libor Šmoldas v příštím díle podcastu – talent máme všichni, akorát každý na něco jiného.

   Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.